Bardzo polecam Panią Magdę. Jest naprawdę świetna w tym co robi,zaangażowana, szuka przyczyny problemu. Stosuje rozne techniki pracy z pacjentem co bardzo mi się podoba. Zawsze czuję się zaopiekowana. Pani Magda ma naprawdę dużą wiedzę, a to co robi widać, ze jest jej pasją ❤️ Lepiej trafić nie mogłam.